Marino Keulen | Open VLD Lanaken
Burgemeester Lanaken & Parlementslid Vlaams Parlement

GOESTING IN DE TOEKOMST!
E-mail | Facebook | Twitter | Google+ | Video

woensdag 4 februari 2009

Minister Keulen reikt eretitels uit

04/02/2009 - Vlaams minister van Binnenlands Bestuur Marino Keulen heeft eretitels toegekend in Anzegem, Hoegaarden, Landen, Merksplas, Tessenderlo en Zomergem.

Anzegem
De titel van ereburgemeester van Anzegem wordt toegekend aan Antoon Steverlynck. Dhr. Steverlynck was burgemeester van Anzegem van 26 februari 1985 tot 31 december 1988. Daarvoor was hij burgemeester van deelgemeente Vichte van 15 januari 1971 tot 31 december 1976.

Hoegaarden
Minister Keulen heeft het besluit ondertekend dat de titel van ereburgemeester van Hoegaarden postuum toekent aan wijlen de heer Willy Huon (CD&V). Dhr. Huon was burgemeester van Hoegaarden van 1 januari 1991 tot 9 mei 2008.

Landen
In Landen gaat de titel van ereschepen naar de heer Hubert Petitjean. De heer Petitjean was schepen in Landen van 4 januari 1983 tot 11 februari 1987, van 23 juli 1992 tot 26 januari 1999 en van 28 maart 2000 tot 31 mei 2005.

Merksplas
De eretitel van voorzitter van de Raad voor Maatschappelijk Welzijn van Merksplas gaat naar heer Karel Marynissen. De heer Marynissen was OCMW-voorzitter vanaf 1 april 1980 tot 1 april 1986. Daarvoor was hij al sinds 1959 actief als raadslid.

Tessenderlo
De titel van ereburgemeester van Tessenderlo wordt verleent aan de heer Emiel Meeus (CD&V). De heer Meeus heeft het ambt van burgemeester van Tessenderlo uitgeoefend van 1 januari 1983 tot 1 januari 1995.

Zomergem
Vlaams minister van Binnenlands Bestuur Marino Keulen heeft het besluit ondertekend dat de eretitel van voorzitter van de Raad voor Maatschappelijk Welzijn van Zomergem verleent aan mevrouw Denise Matthys. Mevrouw Matthys was OCMW-voorzitter vanaf 1 mei 1989 tot 2 april 2001.